Dobro Dosli na forum podzemlje.forumsr.com
Prijavite se ili registrujte kako bi mogli sve da vidite Smile
Dobro Dosli na forum podzemlje.forumsr.com
Prijavite se ili registrujte kako bi mogli sve da vidite Smile
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Serbian Rap forum
 
PrijemGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Janko Janićijević – Lud BIOGRAFIJA

Ići dole 
AutorPoruka
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 65
Poeni : 222
Poeni : 0
Datum upisa : 09.04.2012
Godina : 34
Lokacija : Srbija

Janko Janićijević – Lud BIOGRAFIJA Empty
PočaljiNaslov: Janko Janićijević – Lud BIOGRAFIJA   Janko Janićijević – Lud BIOGRAFIJA EmptyUto Jul 24, 2012 11:23 am

Mladi Dorćolac Janko Janićijević – Lud, hip hopom je, u praksi, startovao 1998. godine, kao šesnaestogodišnjak sa tadašnjom grupom „Madhouse”, da bi se nakon izvesnog vremena odlučio za solo karijeru koju je tada gradio u svojoj sobi sa samo par skromnih sredstava za rad: kompjuter, mikrofon, mixeta…

2003. godine, Lud potpisuje ugovor sa Hip-Hop izdavačkom kućom Bassivity Music, uz koju njegov potencijal iz dana u dan uzima sve više maha ka stvaranjem kavalitetnog Hip-Hop zvuka. Otvara svoj sopstveni muzički studio, gde svoje umeće deli sa drugima koji su željni rada sa striktnim Hip-Hop producentom.
Pored MC sposobnosti, Lud je orijentisan i ka stvaranju instrumentala (beat-ova), kao i produciranju muzičkih Hip-Hop i drugih numera, gde se veoma dobro pokazao sarađujući sa brojnim izvođačima iz zemlje i inostranstva na albumima kao što su: Stylemonstarz „Clubz and Barz“-DE, Ulice Vol.1: Marčelo, Shorty, Remi-Elemental-HR, Target-HR), Struka-Ipak Se Obrće, Hip-Hop Kompilacija Definicija-V.I.P., Struka, Who Is In Tha House No. 3…

Projekti na kojima je Lud učestvovao su rad sa Kristinom Kovač na glavnoj numeri za soundtrack filma “Mi Nismo Andjeli 2“. Pesme „Čekala sam, Čekala Sam“ i „Geto Riba“ su numere koje su svoje mesto našle na njegovom albumu. Za numeru „Geto Riba“ snimljen je spot, sa glavnim akterima filma „Mi Nismo Andjeli 2“, Mirkom i Lukom.
STruka
Ognjen Kostić a.k.a, ima 24 godine i živi u Beogradu. Poslje nekoliko godina bavljenja rep muzikom, u izdanju “Bassivity Music-a” objavio svoj debi album “Ipak se obrće”, na kome se nalazi 17 pesama. Ognjen ili Struka jedan od najtalentovanijih mladih repera.
Nazad na vrh Ići dole
http://podzemlje.forumsr.net
 
Janko Janićijević – Lud BIOGRAFIJA
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» V.I.P. BIOGRAFIJA
» GRU BIOGRAFIJA
» Who is the BEST BIOGRAFIJA
» Struka BIOGRAFIJA
» Prti Bee Gee BIOGRAFIJA

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: OSTALO :: Biografije-
Skoči na: