Dobro Dosli na forum podzemlje.forumsr.com
Prijavite se ili registrujte kako bi mogli sve da vidite Smile
Dobro Dosli na forum podzemlje.forumsr.com
Prijavite se ili registrujte kako bi mogli sve da vidite Smile
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Serbian Rap forum
 
PrijemGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 V.I.P. BIOGRAFIJA

Ići dole 
AutorPoruka
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 65
Poeni : 222
Poeni : 0
Datum upisa : 09.04.2012
Godina : 34
Lokacija : Srbija

V.I.P. BIOGRAFIJA Empty
PočaljiNaslov: V.I.P. BIOGRAFIJA   V.I.P. BIOGRAFIJA EmptyUto Jul 24, 2012 11:21 am

SASTAV V.I.P.
Relja Milankovic ( Demian a . k . a . Rexxxona ) i Ivan Jovic ( Ikac ) . Ovaj bend je kao deo talasa mladih Hip Hop izvodjaca ( zajedno sa Beogradskim Sindikatom , Shorty – jem i drugima ) privukao paznju publike pesmom Atlantida , nakon cega su dobili uloge u filmu Jedan na Jedan reditelja Mladena Maticevica . U isto vreme su poceli i saradnju sa producentom Oneyom (Vanja Ulepic) , saradnju koja je rezultirala realizacijom debi izdanja Ekipa Stigla. Nakon sest meseci snimanja i nekoliko nedelja post – produkcije ,na trzistu se nasao naslov Ekipa Stigla koji je nasoj publici predstavio nove standarde vezane za produkciju Hip Hop muzike na ovim prostorima. Debi album sastava V.I.P. pored navedenog donosi i specifican dizajn omota i reklamnog materijala koji je uskladjen sa globalnim trendom Hip Hop estetike .
DEMIAN Relja Milankovic A.K.A. Damien A.K.A. Rexxxona… Brate, živeo sam svuda mada i dalje osecam da sam sa Autokomande gde sam proveo 15-16 godina, najviše zbog toga što sam tamo prošao sva klinacka sranja… tuce, krade, hapšenja itd. Kasnije sam živeo na Dorcolu (jako kratko) i u Sarajevskoj (shtayga), sada se krijem negde duboko u Zvezdarskoj šumi. Roden sam 1982. godine u Beogradu, a hip hopom sam poceo da se bavim 1996. Underground crnci pamte moj prvi bend CRNI PROTOKOL sa kojim sam nastupao 100000 puta, snimio gomilu pesama, izašao na par kompilacija i snimio jedan spot. Kroz rad sa Crnim Protokolom sam stekao neophodno iskustvo koje mi sada puno znaci jer me drži ahead of gomile repera koji su cak i stariji od mene ali ne kapiraju igru. Nekada je bilo teško jer se puno osnovnih stvari ucilo usput, a sada sa svim tim stvarima u glavi je mnogo lakše reprezentovati hip hop kao kulturu, kao muziku, kao biznis…
Nazad na vrh Ići dole
http://podzemlje.forumsr.net
 
V.I.P. BIOGRAFIJA
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» GRU BIOGRAFIJA
» Who is the BEST BIOGRAFIJA
» Struka BIOGRAFIJA
» Prti Bee Gee BIOGRAFIJA
» Iskaz BIOGRAFIJA

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: OSTALO :: Biografije-
Skoči na: